آیا سرزمین خود را می شناسید،ایا به این اعتماد به نفس رسیده اید که کجا دنیای شماست آیا سرزمین خود را می شناسید،ایا به این اعتماد به نفس رسیده اید که کجا دنیای شماست؟

با کارنیل همراه باشید تا بدانید آیا سرزمین خود را می شناسید، ایا به این اعتماد به نفس رسیده اید که کجا دنیای شماست.     حاکم:   خب بعد از مجیک میخوایم درباره حاکم صحبت کنیم! حاکم یعنی سوغات سفر یا دستاورد یا برکت سفر! مثلا شما تشرف پیدا کردین به سفر و حالا رفتید و ...

rs59-اعتماد به نفس ما در کجا و چگونه می تواند تقویت یا تخریب شود!؟ اعتماد به نفس ما در کجا و چگونه می تواند تقویت یا تخریب شود!؟

با کارنیل همراه باشید تا بدانید اعتماد به نفس ما در کجا و چگونه می تواند تقویت یا تخریب شود.  

rs31-شروط لازم برای شکل گیری اعتماد به نفس و مردانگی سالم در پسران چیست؟ شروط لازم برای شکل گیری اعتماد به نفس و مردانگی سالم در پسران چیست؟

با کارنیل همراه باشید تا با شروط لازم برای شکل گیری اعتماد به نفس و مردانگی سالم در پسران چیست؟  

rs25-برای اینکه اعتماد به نفستان افزایش یابد و زندگی تان متحول شود چطور باید از خواب بلند شوید؟ برای اینکه اعتماد به نفستان افزایش یابد و زندگی تان متحول شود چطور باید از خواب بلند شوید؟

با کارنیل همراه باشید تا بدانید برای اینکه اعتماد به نفستان افزایش یابد و زندگی تان متحول شود چطور باید از خواب بلند شوید.  

rs22-عزت نفس واعتمادبه نفس ماکجاوچگونه می توانندجامانده ومنجربه ایجادبن بست های فراوان درزندگی ما شوند؟ عزت نفس و اعتمادبه نفس ما کجا و چگونه می توانند جامانده و منجربه ایجادبن بست های فراوان در زندگی ما شوند؟

با کارنیل همراه باشید تا  بدانید عزت نفس و اعتماد به نفس  کجا و چگونه  جامانده و منجر به بن بست های فراوان در زندگی شما خواهد شد.  

برای کسب اعتماد به نفس از کجا باید شروع کنیم؟

با کارنیل همراه باشید تا شروع راه برای کسب اعتماد به نفس را بشناسید.  

rs17-شکوفایی اعتماد به نفس سیر ۴ مرحله ای تکامل اعتماد به نفس در انسان به روایت سهیل رضایی

با کارنیل همراه باشید تا با سیر چهار مرحله ای  تکامل اعتماد به نفس در روان خود آشنا شوید.  

اعتماد به نفس پیدا کنیم

با کارنیل همرا باشید تا اعتماد به نفس  خود را پیدا کنید.  

۱۰ راه برای افزایش اعتماد به نفس

"اعتماد به نفسِ پایین مانند راندن یک ماشین در حالتی که ترمز دستی‌اش کشیده شده، است." ماکسول مالتز هیچ کس با اعتماد به نفس محدود به دنیا نیامده است. اگر شخصی اعتماد به نفسش بالاست، دلیلش این است که سالها روی ساختن آن زمان گذاشته است. اعتماد به نفس چیزی ست ...

۱۰ راه برای ایجاد سریع اعتماد به نفس در خودتان

شما آسیب پذیرید، می ترسید، اگر نتوانید آن شغل را به دست آورید چه می شود؟ اگر او از شما خوشش نیاید؟ دلتان می خواست قدرت داشتید و می توانستید همه چیز را آن گونه که می خواهید پیش ببرید. آن قدرت در واقع همان اعتماد به نفس است. ولی ...

۱۲ کاری که افراد با اعتماد به نفس انجام نمی‌دهند

خیلی از مردم اعتماد به نفس را با خودخواهی اشتباه می‌گیرند و بر این عقیده اند که اگر خودشان را دوست داشته باشند، مردم فکر می‌کنند که آنها مغرور و خودبین‌ اند و آنها را دوست نخواهند داشت. این عقیده اشتباه است. افرادی که اعتماد به نفس بالایی دارند نیازی ...